→Pro ženy←

Make up : Jak vybrat ten správný ?

13. července 2009 v 12:00 | SeXy DoNuT
MAKE UP
Nebudeme si nic nalhávat.Make-upem to prostě všechno začíná,proto většinu peněz investujte právě do jeho koupi.Díky němu vypadá pleť hladce,přirozeně a rovnoměrně.Zakryje také nedostatky a vady pleti a vyrovná její rozdílné barevné tóny.Jeho správné použití může vzhled vylepšit více než jakýkoliv jiný kosmetický přípravek.Proto se při vybírání poraďte s pordavačkou nebo prodavačem,který vám doporučí odstnín make-upu přímo ušitý pro vaší barvu a druh pleti.Avšak vy sama nesmíte zapomenout na svě věci.Zaprvé odstín zvoleného produktu musí odpovídat tńu vaší pleti aby make-up vypadal přirozeně.Zadruhé je nutné aby typ make-upu vyhovoval tipu vaší pleti.Máteli například mastnou pleť,může se maz z tváře mísit s oleji obsaženými v make-upu a výsledný efekt bude nerovnoměrný a skvrnitý.Tím,že vyberete správný typ pro svou pleť dosáhnete lepší přilnavosti i delší trvanlivosti.Moje rada?Na make-upu nešětřete.Čím více peněz budete investovat,tím vám make-up zaručí vyšší kvalitu.Drahý make-up obvykle obsahuje kvalitnější pigmenty,které na tváři vydržejí déle a vypadají daleko lichotivěji.Levnější přípravky obsahují méně barviv a proto obvykle nemají dlouhou trvanlivost.Spolu s pudrem je make-up základní kámen líčení.

Dokonalé rty a jak na ně :)

13. července 2009 v 11:59 | SeXy DoNuT

Top 5 pro krásné a šťavnaté rty

Photobucket - Video and Image Hosting 1) Před nanášením rtěnky nebo lesku do rtů jemně vklepej trošku hydratačního krému. Rty tak zvlhčíš a budou vypadat zdravěji. Například Kelly Clarkson takto o své rty pečuje každý večer před spaním!

Moje Řeč ;)

20. května 2009 v 15:18 | SeXy DoNuT

Radim Uzel: Nesmyslné ideály krásy ničí zdraví miliónům dívek po celém světě


V novinách se občas objeví zpráva o tom, jak nějaká modelka omdlela na přehlídkovém molu. Příčinou zpravidla bývá nízká hladina cukru v krvi. Dívky se moří hladem a podstupují drastické diety. To proto, aby dosáhly žádoucích tělesných rozměrů.

Sedmero rad k péči

13. prosince 2008 v 13:39 | Mia&LaDy NeoNek





Nehtíky často zanedbáváme nebo se o ně staráme špatně - a to je na nich hned vidět. Naštěstí to platí i naopak - správná péče se v jejich vzhledu odrazí tak, že se stanou naší skutečnou ozdobou.

Datum publikace článku

Publikováno: 28. 08. 2008
1. Nevhodné pilování je častou příčinou toho, že se nehty třepí a lámou. Takže: Nehty si nepilujeme hned po koupeli, kdy jsou změklé, ale necháme je nejprve vyschnout. Samozřejmě používáme výhradně jemný pilníček a pracujeme s ním něžně, a to nikoli stylem "sem tam, sem tam", ale jen v jednom směru.
2. Pokud se nehty na okrajích třepí, je nejlepší nejprve zjistit, co je
příčinou - v tom nám poradí kvalifikovaná manikérka, která též doporučí vhodné přípravky a způsob ošetřování nehtů. Jako "první pomoc" při domácí úpravě nehtů je dobré přetřít třepící se okraj odlakovačem, jemně uhladit, nechat oschnout a pak teprve použít lak.
3. Rýhy na nehtech lze zamaskovat speciálním přípravkem, který je vyplní a povrch nehtu je pak pod lakem hladký. Nicméně vznik rýhování je vždycky známkou toho, že je něco v nepořádku nejen s nehtem, ale někdy i s naším celkovým zdravotním stavem. Takže stojí za to se zamyslet ve spolupráci s dermatologem, čím to může být.









4. Zanedbané nehty bez lesku, "ozdobené" oprýskaným lakem, vskutku nejsou zrovna vábné. Zvykneme-li si používat top coat (aplikuje se druhý den po manikúře), nehty vydrží krásně ošetřené, lesklé a v kondici.
5. Samozřejmě že nehtům neprospívají činnosti typu mytí nádobí či rytí v hlíně na zahrádce a podobně. Nejlepší je proto používat při těchto pracích ochranné rukavice. Některé z nás to ale nesnášejí - připadají si v rukavicích nesvé a nemotorné. Pokud tedy bez rukavic, tak celé ruce včetně nehtů, předem ošetříme krémem a navíc si nehty "drápneme" do mýdla, jež se usadí pod nimi a nepustí dovnitř nečistotu. A hned po práci a po umytí rukou aplikujeme regenerační a zklidňující krém.
6. Zašpiněné nehty nedrhneme kartáčkem, to je nešetrné a poškozuje je to. Oblast za nehty opatrně a jemně vyčistíme tenkou tyčinkou s ostřejší špičkou a plošku nehtu otíráme bříšky prstů nebo kouskem navlhčeného flanelu, dokud nejsou čisté. Různé skvrny (například od propisovačky nebo razítkovací barvy) se nejlépe odstraní mastným krémem či zubní pastou.
7. Upravené nehty (ať už s lakem, nebo ne) rozhodně potřebují přeleštit - nejlépe kouskem sametu či flanelu, popřípadě za použití speciálních vosků, které nehet navíc zpevňují. Vnitřní část (za nehtem) samozřejmě neleštíme, ale zpevníme ji slabou vrstvičkou bezbarvého či bílého nebo světle růžového laku.

<< Můj zdroj

Vyhnat únavu z vlasů

13. prosince 2008 v 13:38 | Mia&LaDy NeoNek
I když léto bylo překrásné s podzimním počasím se začínáme těšit na svátky vánoční. Ale pozor čeká nás kolotoč uklízení, pečení a vánočních nákupů. I chřipka nebo lehké nachlazení na nás
může zanechat únavu. Nyní je nejvyšší čas vyhnat únavu a depresi z každého koutku - z tváře, vlasů, těla i duše.

Vlasy jsou unavené a matné, potřebují vyhladit a vyživit, zkrátka celkově zregenerovat. Vlasy je třeba řádně hydratovat, dodat jim energii, potřebné vitamíny i další živiny. Znamená to vybrat si vhodné prostředky vlasové péče, nebojte se ani nějaké té energetické "bomby" v podobě silnějšího pečujícího přípravku. Pozornost věnuite i výběru správných stylingových prostředků. Své místa ve vyhánění únavy z vlasů mají i potravinové doplňky, které posilují jejich kvalitu "zevnitř".

Tipy na zimní péči

13. prosince 2008 v 13:36 | Mia&LaDy NeoNek
Venku mrzne, až praští. Cestou z práce si stáhnete slušivou čepici více do čela a spěcháte do svého vyhřátého bytu. A vaše vlasy trpí. Mrazy a chlad vlasy poškozují, stejně tak jim neprospívá ani sálající topení a prudké střídání vnitřních a venkovních teplot. Kštici nesvědčí ani čepice, šály a svetry, které vlasy elektrizují. Zimní měsíce pro ně představují velkou zátěž, a je proto důležité umět se o svou kštici dobře postarat. Poradíme vám, jak na to.

Jak na vlasy pod čepicí

13. prosince 2008 v 13:35 | Mia&LaDy NeoNek
Co udělat s vlasy, než si nasadíte čepici?
Co udělat s vlasy, než si nasadíte čepici?
foto: samphoto.cz/jiunlimited

Jestli jste si doposud nepořídila čepici, baret, bekovku nebo klobouk, určitě to udělejte. Návrháři zimní outfity dotáhli až na samý vrchol, tedy až k pokrývce hlavy. Je v ní tepleji, je módní a slušivá, jen vlasy pod ní skryté jsou problém. Díky těmto trikům ale vaše hříva trpět nebude!

Drdol -snadno a rychle

13. prosince 2008 v 13:34 | Mia&LaDy NeoNek
Drdol je výrazem ženskosti
foto: samphoto.cz/jiunlimited

Drdolu žádný muž neodolá. Je to účes nevěst, společenských a významných událostí, ale i obyčejných dnů. Žena jím demonstruje svoji křehkost, eleganci a zároveň serióznost. Vyčešte si drdol a dostanete ho do kolen.

Klásné vlásky

24. července 2008 v 2:00 | MrS. Mishelle
Dárce lesku
Kučery jsou od přírody téměř suché a vždycky uvítají hydratační péči. Chcete-li, aby se kudrlinky krásně leskly, vetřete do nich trochu ošetřujícího pěnového tužidla. Jednotlivé prameny natočte na prsty, zachyťte je sponkou a nechte uschnout. Nakonec je natáhněte do požadovaného tvaru.
click na celý článek ↓↓↓

SUPER TRIKY pro dietářky!

23. července 2008 v 21:39 | MrS. Mishelle

SUPER TRIKY pro dietářky! S objevením prvních letních slunečních paprsků začíná éra držení diet. Při pohledu na talíř plný naklíčeného zrní a dni vyplněném posloucháním naříkání prázdného žaludku pro mnoho z nás držení diety zase rychle skončí. Jak to udělat, aby náš jídelníček zůstal i během diety stejný?

Nehty a ruce

23. července 2008 v 16:49 | MrS. Mishelle
Každý nehet nalakujte jinou barvou, alespoň jeden odstín by měl ladit s barvou Vašeho oblečení!
Okusujete si nehty? Nalakujte si je nebo si pořiďte umělé - jsou velmi drahé a brzy Vás přejde chuť!
Když nanášíte krém na ruce, promasírujte si je, abyste podpořila cirkulaci krve!
Krém na ruce by měl být hydratační a mastný, aby rukám dodal hebkost. Před nanášením krému se ujistěte, že jsou ruce čisté, pokožka tak krém lépe absorbuje.
Pro některé příležitosti se výrazné barvy laku nehodí. V takovém případě je vhodným řešením Francouzská manikúra.Dodá nehtům elegantní přirozený vzhled.
Používání červených odstínů laků může vést ke žloutnutí nehtů. Tomuto můžete zabránit, jestliže nejprve nanesete vrstvu bezbarvého laku a pak barevného

Tip na jídelníček

6. června 2008 v 16:04 | ♥♥♥MISHEL♥♥♥-adminka tohoto blogísku
Snídaně:
Nejlépe sacharidy muslly obilniny jagurt....
K pití určitě něco osvěžujícího čaj káva mléko ovocný džus (ovšem s nejméně 30% ovocné šťávy)
Svačina:
Dodat malé množství sacharidů ovšem i s dodatkem jiných vitamínů muslly s mlékem nebo s jogurtem černý chléb s máslem nebo jen se solí
Jako pití určitě né kávu ,jestliže jste ji měli ke snídani! v tomto případě by byl nejlepší ovocný džus (s jakým koli procentem ovocné šťávy) čaj a limonády
Oběd:
Jaké koli teplé jídlo a k pití určitě né kávu! spíše džus nebo pivo (víno ,ale malé množství!!!)
Večeře:
Třeba ještě jídlo od oběda (večeřet by se mělo do 17:00) hlavně dodat sacharidy pokud budeme mlsat např. u TV tak oříšky nebo nic! K pití co chcete. Hlavně né lihoviny a alkoholické nápoje! Vůbec se nedoporučuje pít alkohol před spaním !
Noční mlsání
Samozřejmě ,že lepší je nemlsat ,ale když tak jen cerealie nebo muslly (dodat vlákninu a sacharidy)

Asi nejduležitější v našem jídelníčku jsou sacharidy a vláknina!

Pozor!!!

Nejduležitější je dodávat svému tělu tekutinu (naše tělo má 70% vody v těle) !!!!

Jak zhubnout?

23. května 2008 v 17:38 | ***Mishel***
Je to lehké! Dole máte odpověď ↓

Jak dokázat ,že jsi expert přez zvířata ?

17. května 2008 v 11:01 | ***Mishel***
Aby si to známím dokázal , řekni jim ,že :
 
 

Reklama