Prosinec 2008

WÁnoce

23. prosince 2008 v 8:59 | Mia&LaDy NeoNek |  →Pixels←
Takže PřEjEm VšEM kRáNÝ WeSeLÝ WáNOCEE
a Spoustu dáReČků Pod STromEČKEM
Tak si je PoŘádně užiJte

MVMR♥♥♥
angel on cloud angel angel wandSanta Claus santa claus SANTA CLAUS SANTA CLAUS Christmas Tree love! christmas tree pixel christmas tree pixel (: Christmas :rudolph::santa:Sedmero rad k péči

13. prosince 2008 v 13:39 | Mia&LaDy NeoNek |  →Pro ženy←

Nehtíky často zanedbáváme nebo se o ně staráme špatně - a to je na nich hned vidět. Naštěstí to platí i naopak - správná péče se v jejich vzhledu odrazí tak, že se stanou naší skutečnou ozdobou.

Datum publikace článku

Publikováno: 28. 08. 2008
1. Nevhodné pilování je častou příčinou toho, že se nehty třepí a lámou. Takže: Nehty si nepilujeme hned po koupeli, kdy jsou změklé, ale necháme je nejprve vyschnout. Samozřejmě používáme výhradně jemný pilníček a pracujeme s ním něžně, a to nikoli stylem "sem tam, sem tam", ale jen v jednom směru.
2. Pokud se nehty na okrajích třepí, je nejlepší nejprve zjistit, co je
příčinou - v tom nám poradí kvalifikovaná manikérka, která též doporučí vhodné přípravky a způsob ošetřování nehtů. Jako "první pomoc" při domácí úpravě nehtů je dobré přetřít třepící se okraj odlakovačem, jemně uhladit, nechat oschnout a pak teprve použít lak.
3. Rýhy na nehtech lze zamaskovat speciálním přípravkem, který je vyplní a povrch nehtu je pak pod lakem hladký. Nicméně vznik rýhování je vždycky známkou toho, že je něco v nepořádku nejen s nehtem, ale někdy i s naším celkovým zdravotním stavem. Takže stojí za to se zamyslet ve spolupráci s dermatologem, čím to může být.

4. Zanedbané nehty bez lesku, "ozdobené" oprýskaným lakem, vskutku nejsou zrovna vábné. Zvykneme-li si používat top coat (aplikuje se druhý den po manikúře), nehty vydrží krásně ošetřené, lesklé a v kondici.
5. Samozřejmě že nehtům neprospívají činnosti typu mytí nádobí či rytí v hlíně na zahrádce a podobně. Nejlepší je proto používat při těchto pracích ochranné rukavice. Některé z nás to ale nesnášejí - připadají si v rukavicích nesvé a nemotorné. Pokud tedy bez rukavic, tak celé ruce včetně nehtů, předem ošetříme krémem a navíc si nehty "drápneme" do mýdla, jež se usadí pod nimi a nepustí dovnitř nečistotu. A hned po práci a po umytí rukou aplikujeme regenerační a zklidňující krém.
6. Zašpiněné nehty nedrhneme kartáčkem, to je nešetrné a poškozuje je to. Oblast za nehty opatrně a jemně vyčistíme tenkou tyčinkou s ostřejší špičkou a plošku nehtu otíráme bříšky prstů nebo kouskem navlhčeného flanelu, dokud nejsou čisté. Různé skvrny (například od propisovačky nebo razítkovací barvy) se nejlépe odstraní mastným krémem či zubní pastou.
7. Upravené nehty (ať už s lakem, nebo ne) rozhodně potřebují přeleštit - nejlépe kouskem sametu či flanelu, popřípadě za použití speciálních vosků, které nehet navíc zpevňují. Vnitřní část (za nehtem) samozřejmě neleštíme, ale zpevníme ji slabou vrstvičkou bezbarvého či bílého nebo světle růžového laku.

<< Můj zdroj

Vyhnat únavu z vlasů

13. prosince 2008 v 13:38 | Mia&LaDy NeoNek |  →Pro ženy←
I když léto bylo překrásné s podzimním počasím se začínáme těšit na svátky vánoční. Ale pozor čeká nás kolotoč uklízení, pečení a vánočních nákupů. I chřipka nebo lehké nachlazení na nás
může zanechat únavu. Nyní je nejvyšší čas vyhnat únavu a depresi z každého koutku - z tváře, vlasů, těla i duše.

Vlasy jsou unavené a matné, potřebují vyhladit a vyživit, zkrátka celkově zregenerovat. Vlasy je třeba řádně hydratovat, dodat jim energii, potřebné vitamíny i další živiny. Znamená to vybrat si vhodné prostředky vlasové péče, nebojte se ani nějaké té energetické "bomby" v podobě silnějšího pečujícího přípravku. Pozornost věnuite i výběru správných stylingových prostředků. Své místa ve vyhánění únavy z vlasů mají i potravinové doplňky, které posilují jejich kvalitu "zevnitř".

Tipy na zimní péči

13. prosince 2008 v 13:36 | Mia&LaDy NeoNek |  →Pro ženy←
Venku mrzne, až praští. Cestou z práce si stáhnete slušivou čepici více do čela a spěcháte do svého vyhřátého bytu. A vaše vlasy trpí. Mrazy a chlad vlasy poškozují, stejně tak jim neprospívá ani sálající topení a prudké střídání vnitřních a venkovních teplot. Kštici nesvědčí ani čepice, šály a svetry, které vlasy elektrizují. Zimní měsíce pro ně představují velkou zátěž, a je proto důležité umět se o svou kštici dobře postarat. Poradíme vám, jak na to.

Jak na vlasy pod čepicí

13. prosince 2008 v 13:35 | Mia&LaDy NeoNek |  →Pro ženy←
Co udělat s vlasy, než si nasadíte čepici?
Co udělat s vlasy, než si nasadíte čepici?
foto: samphoto.cz/jiunlimited

Jestli jste si doposud nepořídila čepici, baret, bekovku nebo klobouk, určitě to udělejte. Návrháři zimní outfity dotáhli až na samý vrchol, tedy až k pokrývce hlavy. Je v ní tepleji, je módní a slušivá, jen vlasy pod ní skryté jsou problém. Díky těmto trikům ale vaše hříva trpět nebude!

Drdol -snadno a rychle

13. prosince 2008 v 13:34 | Mia&LaDy NeoNek |  →Pro ženy←
Drdol je výrazem ženskosti
foto: samphoto.cz/jiunlimited

Drdolu žádný muž neodolá. Je to účes nevěst, společenských a významných událostí, ale i obyčejných dnů. Žena jím demonstruje svoji křehkost, eleganci a zároveň serióznost. Vyčešte si drdol a dostanete ho do kolen.

scene oblečení...............

5. prosince 2008 v 8:06 | Mia&LaDy NeoNek |  →Scene Girl←
Tak tady je pár nápadu jak být tou pravou scene girlxDDDDDDDDDDD